  • Mfr # AD74-2454GY
  • Zoro # G616529251
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD74-2454GY
Overall Width
24 in
Overall Height
74 in
Length
54 in