  • Mfr # AD74-3072GY
  • Zoro # G116530009
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD74-3072GY
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in
Length
72 in