  • Mfr # AD86-2136GY
  • Zoro # G316528516
/ea
See details
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
Number of Shelves
4
Color
Epoxy coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2136GY
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in
Length
36 in