  • Mfr # AD86-2172GY
  • Zoro # G516529320
Length
72 in
Material
Carbon Steel
Overall Height
86 in
Color
Epoxy coated, Gray
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2172GY
Length
72 in
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in