  • Mfr # WR54-1842BK
  • Zoro # G616526892
Overall Width
18 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Length
42 in
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1842BK
Overall Width
18 in
Length
42 in
Overall Height
54 in