  • Mfr # WR54-2442BK
  • Zoro # G416528478
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR54-2442BK
Overall Height
54 in
Overall Width
24 in
Length
42 in