  • Mfr # WR54-3648BK
  • Zoro # G216530176
Number of Shelves
4
Length
48 in
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-3648BK
Length
48 in
Overall Height
54 in
Overall Width
36 in