  • Mfr # WR63-1242BK
  • Zoro # G916530506
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
12 in
Length
42 in
Overall Height
63 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WR63-1242BK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
12 in
Length
42 in
Overall Height
63 in