  • Mfr # WR63-1436BK
  • Zoro # G516527241
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1436BK
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Length
36 in