  • Mfr # WR63-1454BK
  • Zoro # G016527857
/ea
See details
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1454BK
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in
Length
54 in