  • Mfr # WR63-1460BK
  • Zoro # G616527738
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
60 in
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1460BK
Overall Height
63 in
Overall Width
14 in
Length
60 in