  • Mfr # WR63-1472BK
  • Zoro # G816527675
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1472BK
Overall Width
14 in
Length
72 in
Overall Height
63 in