  • Mfr # WR63-1842BK
  • Zoro # G616528032
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1842BK
Overall Height
63 in
Overall Width
18 in
Length
42 in