  • Mfr # WR63-2130BK
  • Zoro # G516528873
/ea
Key Features
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2130BK
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
30 in