  • Mfr # WR63-2136BK
  • Zoro # G216528777
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-2136BK
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
36 in