  • Mfr # WR63-2172BK
  • Zoro # G816529914
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2172BK
Overall Width
21 in
Overall Height
63 in
Length
72 in