  • Mfr # WR74-3036BK
  • Zoro # G416530310
/ea
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR74-3036BK
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in
Length
36 in