  • Mfr # WR74-3048BK
  • Zoro # G516530074
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Length
48 in
Overall Width
30 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-3048BK
Length
48 in
Overall Width
30 in
Overall Height
74 in