  • Mfr # WR86-1242BK
  • Zoro # G616527042
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1242BK
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
42 in