  • Mfr # WR86-1272BK
  • Zoro # G216527312
/ea
Key Features
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
86 in
Number of Shelves
4
Overall Width
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1272BK
Overall Height
86 in
Overall Width
12 in
Length
72 in