  • Mfr # WR86-1454BK
  • Zoro # G716527553
/ea
See details
Number of Shelves
4
Color
Epoxy Coated, Black
Length
54 in
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1454BK
Length
54 in
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in