  • Mfr # WR86-1830BK
  • Zoro # G216527947
Number of Shelves
4
Overall Width
18 in
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1830BK
Overall Width
18 in
Overall Height
86 in
Length
30 in