  • Mfr # WR86-2130BK
  • Zoro # G116528952
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Black
Number of Shelves
4
Length
30 in
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2130BK
Length
30 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in