  • Mfr # WR86-2154BK
  • Zoro # G216530183
/ea
Key Features
Material
Carbon Steel
Overall Width
21 in
Length
54 in
Color
Epoxy Coated, Black
Overall Height
86 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2154BK
Overall Width
21 in
Length
54 in
Overall Height
86 in