  • Mfr # WR86-2160BK
  • Zoro # G116529973
/ea
See details
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Length
60 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-2160BK
Length
60 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in