  • Mfr # WR86-2442BK
  • Zoro # G516530876
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Width
24 in
Color
Epoxy Coated, Black
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2442BK
Overall Width
24 in
Overall Height
86 in
Length
42 in