  • Mfr # WR86-3036BK
  • Zoro # G216527169
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Black
Length
36 in
Overall Height
86 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
30 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-3036BK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
36 in
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in