  • Mfr # WR54-1842GY
  • Zoro # G916526875
Overall Width
18 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
54 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1842GY
Overall Width
18 in
Overall Height
54 in
Length
42 in