  • Mfr # WR54-1872GY
  • Zoro # G616527578
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Length
72 in
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR54-1872GY
Dimensions
Length
72 in
Overall Height
54 in
Overall Width
18 in