  • Mfr # WR63-1248GY
  • Zoro # G016530871
Length
48 in
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1248GY
Length
48 in
Overall Height
63 in
Overall Width
12 in