  • Mfr # WR63-1424GY
  • Zoro # G016527338
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Length
24 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-1424GY
Length
24 in
Overall Width
14 in
Overall Height
63 in