  • Mfr # WR63-1830GY
  • Zoro # G416528256
/ea
Key Features
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Width
18 in
Length
30 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-1830GY
Overall Width
18 in
Length
30 in
Overall Height
63 in