  • Mfr # WR63-2154GY
  • Zoro # G916529302
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
5
Overall Height
63 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
21 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-2154GY
Overall Height
63 in
Overall Width
21 in
Length
54 in