  • Mfr # WR63-3036GY
  • Zoro # G116530504
/ea
See details
Key Features
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Width
30 in
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR63-3036GY
Overall Width
30 in
Overall Height
63 in
Length
36 in