  • Mfr # WR63-3060GY
  • Zoro # G716526921
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
63 in
Overall Width
30 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR63-3060GY
Overall Height
63 in
Overall Width
30 in
Length
60 in