  • Mfr # WR74-1260GY
  • Zoro # G216528050
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Material
Carbon Steel
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Color
Epoxy Coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-1260GY
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
12 in
Length
60 in