  • Mfr # WR74-2124GY
  • Zoro # G716527256
Load Capacity
600-800 lb
Color
Epoxy Coated, Gray
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2124GY
Overall Width
21 in
Length
24 in
Overall Height
74 in