  • Mfr # WR74-2442GY
  • Zoro # G116528655
/ea
See details
Key Features
Overall Height
74 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
24 in
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2442GY
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
42 in