  • Mfr # WR74-2454GY
  • Zoro # G416528638
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR74-2454GY
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
74 in
Overall Width
24 in
Length
54 in