  • Mfr # WR74-3060GY
  • Zoro # G216530022
/ea
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
60 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-3060GY
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
60 in