  • Mfr # WR74-3072GY
  • Zoro # G916530865
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
74 in
Material
Carbon Steel
Overall Width
30 in
Color
Epoxy Coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR74-3072GY
Overall Height
74 in
Overall Width
30 in
Length
72 in