  • Mfr # WR86-1442GY
  • Zoro # G516527869
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Color
Epoxy Coated, Gray
Material
Carbon Steel
Number of Shelves
4
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1442GY
Overall Height
86 in
Overall Width
14 in
Length
42 in