  • Mfr # WR86-1448GY
  • Zoro # G016527628
/ea
See details
Length
48 in
Color
Epoxy Coated, Gray
Material
Carbon Steel
Overall Width
14 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WR86-1448GY
Length
48 in
Overall Width
14 in
Overall Height
86 in