  • Mfr # WR86-1860GY
  • Zoro # G716528796
Overall Height
86 in
Number of Shelves
4
Load Capacity
600-800 lb
Length
60 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-1860GY
Overall Height
86 in
Length
60 in
Overall Width
18 in