  • Mfr # WR86-2460GY
  • Zoro # G816527293
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
Length
60 in
Color
Epoxy Coated, Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WR86-2460GY
Overall Height
86 in
Overall Width
24 in
Length
60 in