  • Mfr # WR86-3036GY
  • Zoro # G516526992
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
4
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Material
Carbon Steel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WR86-3036GY
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
86 in
Overall Width
30 in
Length
36 in