  • Mfr # AD54-1242BK-5
  • Zoro # G516528767
/ea
See details
Key Features
Load Capacity
600-800 lb
Overall Height
54 in
Number of Shelves
5
Overall Width
12 in
Length
42 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
AD54-1242BK-5
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
54 in
Overall Width
12 in
Length
42 in