  • Mfr # AD63-2136BK-5
  • Zoro # G116527870
/ea
See details
Key Features
Overall Width
21 in
Material
Carbon Steel
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD63-2136BK-5
Overall Width
21 in
Length
36 in
Overall Height
63 in