  • Mfr # AD86-2154BK-5
  • Zoro # G716529151
/ea
See details
Key Features
Number of Shelves
5
Load Capacity
600-800 lb
Length
54 in
Overall Height
86 in
Color
Epoxy Coated, Black
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD86-2154BK-5
Length
54 in
Overall Height
86 in
Overall Width
21 in