  • Mfr # AD86-2172BK-5
  • Zoro # G216529385
Load Capacity
600-800 lb
Number of Shelves
5
Material
Carbon Steel
Color
Epoxy Coated, Black
Length
72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
AD86-2172BK-5
Length
72 in
Overall Width
21 in
Overall Height
86 in